O nas

Cieszymy się, że trafiłeś na stronę PytamDoktora. Jeśli tu jesteś to prawdopodobnie chciałbyś uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytanie/pytania dotyczące profilaktyki, zdrowia, chorób. Wykwalifikowana kadra lekarzy czeka Ciebie. Nasi lekarze współpracujący z portalem PytamDoktora są wybrani spośród najlepszych specjalistów w danych dziedzinach medycyny. Dodatkowym atutem jest kilka form możliwej komunikacji z doktorem: poprzez mail oraz na online poprzez usługi czat, audio lub video. Od Ciebie tylko zależy, z której opcji skorzystasz.Cenimy Twój czas

Z pewnością chcesz szybko uzyskać odpowiedź na pytanie medyczne. Oczekujesz, że usługa odbędzie się w pasującym Ci terminie. Wybierz z kalendarza specjalisty dogodny dla Ciebie dzień i godzinę rozmowy, zamów usługę i połącz się z lekarzem. Może to być nawet już za chwilę! Możesz również wysłać mail z pytaniem. Maksymalny czas odpowiedzi na mail wynosi 48 godzin, jednak w większości przypadków otrzymasz ją znacznie szybciej.


Nasza wiedza do Twojej dyspozycji

Oczekujesz, że odpowiedź udzieli doświadczony specjalista z danej dziedziny medycyny. Współpracujemy ze sprawdzoną kadrą lekarzy specjalistów, najczęściej zatrudnionych w klinikach uniwersyteckich. Poznaj naszych lekarzy w zakładce opisującej zdobyte przez nich doświadczenie i kwalifikacje. W większości przypadków nie będziesz miała/miał innej możliwości porozmawiania z jednym z naszych specjalistów niż na portalu PytamDoktora. Weryfikujemy dodatkowo Twoje opinie dotyczące odbytych usług. Nie szukaj informacji na niesprawdzonych, anonimowych forach medycznych. Nasza wiedza jest dla Ciebie.


Łatwość obsługi

Postaraliśmy się aby obsługa systemu była jak najprostsza. Tutaj nie stracisz czasu i cierpliwości poszukując drogi do zamówienia usługi. Wszystko odbywa się w sposób intuicyjny. Jeśli jednak pojawią się jakiekolwiek problemy napisz lub zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji - kontakt.


Wszechstronność dostępu

Masz wiele możliwości skorzystania z programu i zamówienia. Wystarczy tylko, że zostaną spełnione wymagania techniczne i jesteś podłączony do internetu. Jeśli już je spełniasz możesz połączyć się z nami i zamówić usługę poprzez smartfona, laptop, notebook, komputer. Również usługi (wysłanie maila, rozmowa) mogą odbywać się poprzez w/w urządzenia. Pamiętaj o wcześniejszym sprawdzeniu wymagań technicznych.


Gwarantujemy bezpieczeństwo

Nasz system jest chroniony, zabezpieczony certyfikatem SSL. Twoje hasło jest szyfrowane. Twoje dane są bezpieczne. Przelewy za wykonane usługi odbywają się poprzez bezpieczny system płatności payU.


Pytam Doktora

Dobrze trafiłeś! Zamów usługę. W prosty sposób uzyskasz odpowiedź na Twoje pytanie od wybranego specjalisty. To tylko cztery kroki. Prosto, szybko i bezpiecznie. Zapraszamy!

zamów usługę